Udział w szkoleniu metodycznym ze storytellingu

W połowie września (10-17.09.2022r.) p. Alicja Skorupa, nauczycielka języka angielskiego, wzięła udział w szkoleniu metodycznym ze storytellingu (czyli sztuki opowiadania różnych historii i anegdot), który odbył się na Malcie w ramach projektu Erasmus+.

Zajęcia odbywały się w szkole Link School of English w niewielkiej miejscowości Swiequi, gdzie p. Alicja miała okazję pracować w międzynarodowym gronie nauczycieli nad
doskonaleniem swojego warsztatu metodycznego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze mogła dowiedzieć się jak w interesujący sposób zaangażować uczniów w temat opowiadania
historii i anegdot. Była to również świetna okazja, aby wymienić się doświadczeniem zawodowym z nauczycielami z Malty, Włoch czy Czech.

Poza szkoleniem p. Alicja miała wspaniałą okazję, aby zwiedzić tę przepiękną. Był to zatem wyjazd, który idealnie łączył przyjemne z pożytecznym.