Spotkanie z poezją Jana Brzechwy

2 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-III. W tym roku dzieci recytowały wiersze Jana Brzechwy.

I miejsce zdobyły ex aequo Hanna Korszak z kl. I b i Aleksandra Prystrom z kl. III a. II miejsce przypadło w udziale Karolinie Jackiewicz z kl. I b i Dawidowi Pruszyńskiemu z kl. III b. Ostatnie miejsce na podium zdobyła Emilia Metera z oddziału 0. Wyróżnieni zostali: Zuzanna Piłasiewicz z kl. I c, Julian Derehajło i Sebastian Wysocki z kl. II a oraz Laura Wysocka z kl. III c. W przerwie krótki występ artystyczny zaprezentowali uczniowie z kl. III c pod kierunkiem p. Ewy Sawickiej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy nagrodzonym.

Katarzyna Harasimowicz