Magdalena Redo odebrała wyróżnienie w konkursie „Podlaskie drogi do Niepodległości"

9 listopada 2022r. na sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta gala podsumowująca wojewódzki konkurs „Podlaskie Drogi do Niepodległości”. Uczestniczyli w niej nagrodzeni uczniowie i ich rodzice, dyrektorzy szkół, oraz nauczyciele opiekunowie laureatów. Nagrody wręczali Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski oraz podlaska kurator oświaty Beata Pietruszka.

Z 834 nadesłanych prac nasza uczennica Magdalena Redo z klasy VIII b. zdobyła jedne z wyróżnień i cenną nagrodzonę, w kategorii na prezentację multimedialną dla klas VII – VIII.
Opiekunem pracy była Pani Irena Monach.

Wojewoda podlaski podkreślał, że prace laureatów konkursu "Podlaskie Drogi do Niepodległości" to trwały element świadomości obywatelskiej i dowód na to, iż młode pokolenie Polaków ma swój czynny wkład w tworzenie naszej tożsamości narodowej.

Gratulujemy!